• Język: Polski Polski
  • Waluta: PLN
  • zmień

Język:

Waluta:

O firmie

Firma SYNTEX działa na rynku odzieżowym od 1968 roku. Jesteśmy jednym z największych i z najbardziej doświadczonych polskich producentów wyrobów pończoszniczych.

Zaspokajamy potrzeby najbardziej wymagających klientów zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. Dzięki naszemu doświadczeniu, zaopatrujemy odbiorców z takich krajów jak : Litwa, Ukraina, Rosja, Francja, Niemcy, Anglia, Irlandia Północna, Słowacja, Węgry. Nasza oferta obejmuje głównie wyroby dziewiarskie dla dzieci, młodzieży i dorosłych: skarpety, stopki, podkolanówki, zakolanówki, rajstopy, legginsy, getry, kalesony oraz specjalistyczne produkty sportowe i kompresyjne. Wszystko jest dostępne w ciekawych wzorach i bogatej kolorystyce. Podążamy za najnowszymi trendami w modzie, nie zapominając też o tym, co jest tradycyjne i ponadczasowe. Produkty są dostępne pod znanymi markami *CHILI, TUPTUSIE, KENNAH i MEDIK*. Oprócz własnych kolekcji, produkujemy wyroby również pod znanymi i cenionymi markami naszych kontrahentów.

Produkty naszej firmy wyróżnia trwałość, wysoka jakość i komfort noszenia. Wszystkie wykonywane przez naszą firmę wyroby pochodzą z wysokogatunkowych certyfikowanych surowców. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, śledzimy najnowsze trendy mody poprzez uczestnictwo w międzynarodowych targach i wystawach.

Firma SYNTEX inwestuje w zaawansowane technologie z nowoczesnym parkiem maszynowym. Zespół wykwalifikowanych, doświadczonych managerów, projektantów i specjalistów poszczególnych dziedzin pończosznictwa dba o jakość naszych produktów, a w konsekwencji zadowolenie Klientów.

Nasze artykuły spełniają najwyższe standardy, co potwierdzają klienci i dystrybutorzy już od ponad 50 lat.

Syntex Sp. z o.o.
ul. Powstańców 1863 roku nr 12,
99-400 Łowicz POLSKA
NIP: 834-187-65-42
REGON: 101079590
KRS 0000384755

SKLEP STACJONARNY 607 385 887
biuro/sklep internetowy +48 510 160 840


e-mail: sklep@syntex.pl

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.